20 czerwca 2007

Wojna domowa?

Zachowania pielęgniarek i BUKIELA sięgają szczytu chamstwa, nieprawdopodobnej agresji i prostackiej manipulacji.Kiedy czytam kolejne doniesienia o strajkującej służbie zdrowia oraz o metodach, do jakich się posuwa, odczuwam w ciele wręcz odruch: ATAKUJ! Nigdy czegoś takiego nie czułam, czytając prasę! Czy to możliwe, że dojdzie do jakiejś wojny domowej? Przecież BUKIEL i pielęgniary i politycy PO, SLD przeszli w swoich zachowaniach już dawno dopuszczalne granice! To, co robią, to PRZEMOC!

Co na to psychologia społeczna z jej socjotechnikami w wydaniu prof. Reykowskiego, działacza PZPR od 1949 r. i mediatora "okrągłego stołu"?

4 komentarze:

Geralt pisze...

No co ty, to reżimowa policja atakuje biedne pielęgniarki. jest nawet film jak jedna zaslabła!!!

Venissa pisze...

Pokaż mi ten film Geralciku, pokaż! Pokaż, a dopiero uwierzę. Pokaż mi tą połamaną pielęgniarę i tą z zawałem serca.

P.S.
Ponawiam Drogi Geralcie pytanie:jak, gdzie mam się u Ciebie zalogować,żeby wchodziły do Twego bloga moje wpisy; jak dotąd udało mi się to uczynić raz, a teraz znów nie wiem co mam robić :(

Pozdr

Geralt pisze...

venissa nie trzeba sie logowac, jesli masz haslo na gazecie to uzyj gazetowego jesli nie to nie ma potrzeby logowania! W polu login wpisz tylko swoj nick i juz.

Film jest na gazecie.pl http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4238011.html

Anonimowy pisze...

Geralcie, ale z tego co pamiętam, to ja już tak próbowałam i nie wychodziło:((( Jak znów mi nie wyjdzie, to ponownie dam cynk...Pozd

Venissa