19 listopada 2008

Czy to już koniec mojego poparcia dla PiS-u?

Zaczynam się coraz b-j niepokoić tym co dzieje się wewnątrz partii PiS-u. Moje odczucia opieram m.in. na podstawie zachowania Małgorzaty Gosiewskiej, która idzie do programu Ewy Drzyzgi w TVN nadawać na swojego byłego męża - czołowego przedstawiciela partii, do której sama także należy. Nie mogłam i do tej pory nie mogę zrozumieć, dlaczego ta kobieta wymierza, także pośrednio ,we własną partię, w prawą rękę J. Kaczyńskiego!

uż druga osoba z rzędu zasugerowała mi, że jakieś skrzydło PiS-u, b-j liberalne, chce odsunąć od dotychczasowej władzy Gosiewskiego. Ktoś zawistny, kto wszystkie zasługi tego faceta chce sobie przypisać i odebrać mu dotychczasową władzę (bezsprzeczne, namacalne zasługi dla regionu, na terenie którego działał).

Jakież było moje zaskoczenie, gdy postawiłam takie pytanie na forum KP PiS! W mig wycięto moje pytanie! Moderatorzy, związani m.in. ze stroną IV RP, powiadomili mnie, że powielam wątki (jakie wątki powielam, jak wpisałam się po raz pierwszy po kilku miesiącach nieobecności), że każdy taki następny wyląduje w koszu!

To skandaliczne! Napiszę do samego administratora -Tomka, a może i nawet do samego Gosiewskiego wyślę jakiegoś maila, bo to czego przed chwilą doświadczyłam, to zachowanie SKANDALICZNE! Nie spodziewałam się tego, że spotka mnie coś takiego - osobę, która do tej pory głosowała na PiS!

Kaczyński miał rację, że nic dobrego internet nie może wnieść dla PiS-u. Ludzie, którzy zostali zatrudnieni do prowadzenia forum KP PiS , to jedna wielka porażka dla partii Kaczyńskich! Takie traktowanie dotychczasowych wyborców tej partii jest NIE DO PRZYJĘCIA. Oni zamiast żeby przyciągać do partii, jak najwięcej Polaków, robią dosłownie wszystko na odwrót!

Jeśli tak będzie się traktować dotychczasowych i potencjalnych wyborców PiS-u, to nigdy więcej na tę partię NIE ZAGŁOSUJĘ!

Okazuje się, że stawanie w obronie Gosiewskiego i powoływanie się na to, co zrobił dotychczas dla regionu i wyrażenie swojego oburzenia dla zachowania jego byłej żony - jest czymś, co należy natychmiast wyrzucić do KOSZA! A ja jako dotychczasowy wyborca PiS-u nie mam prawa zadawać pytań. W końcu dla kogo zostało utworzone to forum, jak nie dla wyborców?

Moderatorzy - smarkateria - z forum KP PiS - utwierdziła mnie w tym,że ktoś wewnątrz partii, chce zniszczyć Gosiewskiego, a zadane przez mnie pytanie, wywołało poczucie zagrożenia w tych, co chętnie by się go pozbyli!
Ręce opadają! Widzę, że PiS, na które do tej pory głosowałam, już nie istnieje! To chyba była jakaś jedna wielka ILUZJA!
P.S.
Zdążyłam się jedynie tylko dowiedzieć (zanim zniknął wątek zamieszczony przeze mnie w Hyde Parku), że Kaczmarek nie jest jedynym z listy... Jakiej i czyjej listy? Co to za rozsyłanie plotek nastronie KP PiS?

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Proponuję zamiast popierać partie - czyli, w polskich warunkach, po prostu gangi - popierać konkretnych ludzi. Znanych z imienia i nazwiska.

Jak to zrobić? Potrzebna jest zmiana ordynacji wyborczej - polecam uważną lekturę serwisu http://www.jow.pl/

Zmiana ordynacji jest sprawą kluczową do zastąpienia obecnych pseudoelit - elitami z prawdziwego zdarzenia.

Venissa pisze...

Tylko problem jest w tym, kto przy takiej ordynacji będzie miał największe szanse się przebić?:) No właśnie ten, kogo będzie na to stać.A czy tzw. bogacz zechce myśleć empatycznie o potrzebach tych biedniejszych? Oto jest pytanie...

Anonimowy pisze...

Venisso: przecież zalecałem przejrzenie materiałów zamieszczonych na www.jow.pl - tzw. "argument Stokłosy" (że niby tylko aferał, który zdążył się nakraść da radę wejść do Sejmu) jest jednym z najbardziej oklepanych - a zarazem najbardziej fałszywych - "argumentów" (bez cudzysłowu się nie da) przeciw JOW...

Jeszcze raz zachęcam do lektury i przemyślenia - a nie odrzucania a priori. Polecam także http://www.jow.org.pl/?q=node/330