26 września 2007

Recenzja spotu PO

Bardzo agresywny spot!

Wulgarne słownictwo, drapieżna muzyka, nerwowość akcji - jednym słowem: w obrazie przedstawionym w spocie zawarta jest nie prawda o politykach PiS-u, lecz prawda o osobowości polityków PO. Zasada diagnozowania na podstawie dynamicznego obrazu jest taka sama, jak w psychorysunku.

W spocie tym, widać także brak pomysłowości i kreatywności jego “twórców”. Naśladownictwo, małpowanie i bardzo niski poziom, jeśli chodzi o dobór środków wyrazu.

Ze spotu można również wywnioskować o jarmarcznej naturze PO-wców, bazarowej kłótliwości, nie dawaniu za wygraną, skłonności do przeciągania w nieskończoność wszelkich sporów.

Zupełnie inny obraz polityków PiS-u wyłania się ze spotu tegoż ugrupowania. Inteligencja, lotność umysłu, lekki i wdzięczny dowcip, artystyczna dusza, subtelność i bogata wyobraźnia. Reasumując - osoby zgrupowane wokół braci Kaczyńskich odznaczają się klasą,która można spotkać jedynie wśród RASOWEJ inteligencji…


16 komentarzy:

Lechita pisze...

Zrujnowałaś całe nadzieje PO na sukces tego spotu. Sprowadziłaś ich do poziomu. Ani spoty ani importy coraz nikczemniejszych kreatur im nie pomogą.
Obnażyłaś ich robaczywą duszę.
No i plagiat. To już nie to co oryginał, nie ta klasa.
Bardzo dobrze.

Venissa pisze...

Bo tak jest i KONIEC, KROPKA.

n0str0m0 pisze...

dziekuje, ze zachecilas mnie do obejrzenia tej spowiedzi.

geralt9 pisze...

Dno "specjalistów" od PR w platformie. To tak jakby PiS zrobil plakaty "zasady PO" i przekopiowal hasla z kampanii PO. To jak dzieci w piaskownicy; jedno mowi do drugiego: Twój ojciec to pijak a tamto odpowiada - a Twój to pijak...

Anonimowy pisze...

"..która można spotkać jedynie wśród RASOWEJ inteligencji…"
Prosimy o dokładniejsze tej rasy!
Powiemy ci,uśśś, cóś: to taka sama rasa, jak twoja! Hehehe!

Lechita pisze...

@anonimowy
Nie przyswoiłeś sobie dostatecznie polszczyzny.Tu nie chodziło o Twoja rasę, której jedną z cech jest tchórzliwość i dlatego ukrywasz sie anonimowo.
Rasowy po polsku to inaczej świetny, znakomity.
I tu masz rację, Venissa jest "rasowa".

aardvaark pisze...

@ lechita
> i dlatego ukrywasz sie anonimowo

A Lechita to pewnie Twoje nazwisko, co?

Buhahaha. Anonin przywalił anonimowi. Pyszne!

Lechita pisze...

@aardvaark
I jeszcze pyszniejsze,że docenił to
też anonim, chociaż z mailem.
Taka...sieć.

Lechita pisze...

A propos "rasowej inteligencji", p.Dorn opublikował( a właściwie założył blog):
http://dorn.blog.onet.pl/1,AR3_2007-10_2007-10-01_2007-10-31,index.html
http://dorn.blog.onet.pl/2,ID258172288,index.html

wilre pisze...

Dziś nie będzie o polityce, jestem nią zmęczony. Oczywiście z inych względów niż by się mogło wydawać. Nie męczy mnie "faszystowska dyktatura" czy "pełzający zamach stanu". Męczą mnie Ci którzy pieprzą publicznie takie bzdury: pseudoautorytety takie jak Żakowski, Geremek, Prawie Magister Wszystkich Ubeków, upasiony na obronie ludu pracującego miast i wsi Kalisz, przyjaciel ludzi honoru Michnik czy choćby z salonowego podwórka zlewaczona gnida Azrael. Ich wypowiedzi pełne frazesów o bandyckiej lustracji, patrzeniu w przyszłość, budowie nowoczesnej Polski w Europie czy o łamaniu demokracji ociekają zieloną szlamowatą flegmą... A zwykłemu człowiekowi jak sobie je przetłumaczy na ludzki język ciemno sie robi przed oczami. Postulaty w końcu są proste:
1. Odpie***cie się od naszych
2. Dajcie władzę nam
3. Myślcie tak jak my
4. Siedźcie cicho kiedy będziemy brać kasę, splendor i zaszczyty dla siebie za oddawanie tego co zostało z tego kraju w obce ręce.

Venissa pisze...

Zgadzam się z Tobą w pełni. Co do Azraela: szkoda energii na pisanie o tym panu...Pozdrawiam

Lechita pisze...

Jaki pan. Nawet nie mężczyzna, pętaczyna bez śladu kultury i ogłady.
Qrczak przy nim to wielki pan.

Venissa pisze...

No to Drogi Lechito "ubliżyłeś" obu panom, skoro uważasz wielkim panem Qrczaka przy Azraelu...

geralt9 pisze...

Venis,

Widze ze sie uaktywnilas, wiec czekam na jakis post;) Moze z pozycji psychologa opisz reakcje PO (niesiolowski, tusk) na ujawnienie materialow CBA, albo debaty, wystapienie Bartoszewskiego... No, tyle jest ciekawych tematow dla osob z twoim punktem widzenia;)

Pozdrawiam

Venissa pisze...

Witaj Geralcie, fajnie, że odezwałeś się. Z tą moją aktywnością jest wciąż bardzo różnie. Po pierwsze: moje nastroje zw.z wiadomym Ci wydarzeniem są bardzo zmienne, po drugie: mam ostatnio utrudniony dostęp do neta. Będzie to trwało jeszcze gdzieś do pierwszych dni listopada.Ale może uda mi się wcześniej wygospodarować czas, by coś niedługo nowego napisać. Pozdrawiam V.

wilre pisze...

http://www.fatsdominoonline.com/
http://www.jerryleelewis.com/site.php