12 maja 2008

CHA, CHA, CHA!

Przepraszam najmocniej, ale ograniczę się dzisiaj tylko do tego komunikatu: CHA, CHA, CHA!

"Kontrowersyjny poseł się przebadał

Palikot ujawnia: Jestem zdrowy psychicznie

Palikot: Jestem zdrowy psychicznie

Wymachiwał gumowym penisem i pistoletem, sugerował, że prezydent ma problemy alkoholowe, paradował przed kamerami w koszulce z napisem "Jestem gejem". Ale twierdzi, że wszystko z nim w porządku. Na dowód ujawnia wynik badania psychiatrycznego. "Jestem zdrowy" - zapewnia poseł PO Janusz Palikot.

"Opinia pani psychiatry jest taka, że jestem zdrowy psychicznie, nie mam wad charakteru, ani żadnych patologicznych elementów własnej osobowości i nadaję się nie tylko do wykonywania zawodu polityka, ale też do tego, żeby być ojcem i mężem" - wyliczał parlamentarzysta w radiu TOK FM.

Kompletny raport o stanie swojego zdrowia Palikot ujawni w poniedziałek. Przebadał się, by zachęcić prezydenta do tego samego i wciąż domaga się profesjonalnego raportu o stanie zdrowia Lecha Kaczyńskiego. "Oczekuję przynajmniej wykazu procedur, imion i nazwisk lekarzy, którzy wydali te opinie i - jeśli to możliwe - jak najwięcej szczegółowych danych. Takich, które oczywiście nie naruszają jakiejś intymności, która obejmuje sferę erotyczną na przykład. Ale wszelkie inne dane - tak" - upiera się poseł Platformy.

W styczniu Palikot pytał na swoim blogu: "Czy prezydent Lech Kaczyński nadużywa alkoholu? Czy prawdą jest, że jego pobyty w szpitalach mają związek z terapią antyalkoholową? Czy ucieczki do Juraty i czerwone wino, to nie środki terapeutyczne stosowane przezeń w reakcji na problemy w relacjach rodzinnych z bratem i matką?".

Z tych sugestii będzie musiał wytłumaczyć się przed prokuratorem. W poniedziałek będzie przesłuchany jako świadek. Razem z nim śledczy wezwali Julię Piterę, minister do spraw korupcji. Ona także będzie musiała wyjaśnić, od kogo słyszała o "problemach alkoholowych prezydenta", co przyznawała komentując kontrowersyjny wpis Palikota."

http://www.dziennik.pl/polityka/article171267/Palikot_ujawnia_Jestem_zdrowy_psychicznie.html

4 komentarze:

Kirker pisze...

Palikota bym o pełnię zdrowia psychicznego nie podejrzewał...

Poza tym typowy koniunkturalista, którego można skwitować słowami Herberta: "Śmiecie płyną z prądem"

Iza pisze...

ciekawe też, że palikot produkuje wódkę, nie wino.

Anonimowy pisze...

Palikot? To taka polska Ciciolina tylko mniej odważn(y)a, bo pokazuje jedynie sztuczne akcesoria zamiast naturalnych. Raczej zwykła ciota z tego Palikota. Krisand

Kirker pisze...

mam do Pani jedno pytani: a jak to się stało, że nie ma Pani na blog.media.pl, bo nie do końca kojarzę o co w tym wszystkim chodzi?

pozdrawiam